Зацікавлено – про ветеранські проблеми

У Радивилівському міському центрі культури, дозвілля і мистецтв (кінотеатр) відбулася звітно-виборна конференція Радивилівської районної організації ветеранів України.

На конференцію були запрошені голова районної державної адміністрації Олег Ващук, голова районної ради Олександр Пастух, міський голова Радивилова Микола Карапетян, начальники та спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю адміністрації, директор територіального центру соціального обслуговування, головний лікар районної лікарні,  військовий комісар Радивилівського районного військового комісаріату, міський та сільські голови ветеранських організацій, делегати від 20 сільських рад району, представники місцевої преси та радіомовлення.

Про роботу районної ветеранської організації звітував її голова Василь Бондар. Було заслухано звіт голови ревізійної комісії Миколи Крижанівського, виступили голова міської ветеранської організації Дмитро Воронко, голова районної організації «Червоний хрест» Ольга Богдан, активіст міського клубу «Надвечір’я» Петро Лисак, голова районної організації ветеранів Афганістану Віктор Вознюк, ветеран педагогічної праці, поет Євген Гудима.

З побажаннями ветеранам виступили голова РДА Олег Ващук, голова райради Олександр Пастух та міський голова Микола Карапетян.

Прийнято відповідні рішення.

Радивилів, ветерани veterany_11-2005-2 veterany_11-2005-3

(За публікацією сайту РДА). Фото Василя Семеренка.

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

3 коментарі

  1. Всезнайко сказав:

    ЧОГО НОВООБРАНИЙ МЕР СИДИТЬ ЗАСМУЧЕНИЙ?

  2. Незнайко сказав:

    Ха-ха – як співає Дзідзьо. Кожний на президійній здимці засмучений за своїм – двох не обрали в депутати, мера переобрали, але працювати в міськраді йому прийдеться не зовсім з тими, як хотілося, ну голова ветеранської невеселий, бо старість, а той, що зі самого краю, засмучений, бо заслонили доповіддю і в кадр не попав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.