Задля соціально-економічного розвитку територій громади

Радивилівській лікарні придбають дороговартісне діагностичне устаткування. А селам Підзамче та Сестрятину – обладнання для встановлення антивандальних спортивних майданчиків.

У Радивилівську громаду надійшла субвенція з державного бюджету – на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Сума субвенції складає 2, 2 мільйона грн.

Кабмін затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Рішенням позачергової 18-ї сесії Радивилівської міської ради, яка відбулась недавно, затверджено зміни в розподілі доходів та видатків місцевого бюджету на 2021-й рік. Субвенційні надходження будуть спрямовані на придбання спеціалізованого медичного обладнання в КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» (гастроскоп з аксесуарами та колоноскоп з аксесуарами), а також на закупівлю обладнання спортивних майданчиків для старостинств сіл Підзамче та Сестрятин. У зв’язку з цим відповідні зміни внесені у програму соціально-економічного розвитку громади на 2021 – 2025 роки.

Крім того, депутати затвердили перерозподіл залишку освітньої субвенції та запланували фінансування на придбання обладнання для їдальні (харчоблоку) закладу загальної середньої освіти – Радивилівського ліцею №2 імені П.Стрижака Радивилівської міської ради.

Опрацьовуючи питання порядку денного, у сесійний день міська рада прийняла Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Радивилівської територіальної громади (доповідав Віктор Ісюк, перший заступник міського голови), а також затвердила план природоохоронних заходів міського фонду охорони навколишнього природного середовища Радивилівської громади на 2021 рік. Йдеться про розробку схеми санітарної очистки населених пунктів громади, детального плану території для будівництва та експлуатації полігонів ТВП за межами населених пунктів сіл Немирівка, Башарівка, Підзамче. (За інформацією на сторінці Радивилівської громади у «Фейсбуці»).

Радивилів, малюнок

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.