Захворювання на коронавірус – у Радивилові

Цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Радивилівській РДА інформує.

Станом на 17.00 год. 10 квітня 2020 року в Радивилівському районі лабораторно підтверджено перші випадки зараження коронавірусом (COVID-19 ).

Хворобу виявлено у 4 членів сім’ї м. Радивилів. В усіх членів родини легка форма захворювання та згідно зі Стандартом медичної допомоги «Коронавірусна хвороба ( COVID-19 )», затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28.03.2020 року № 722, інфіковані поміщені на амбулаторне лікування, ведеться цілодобовий нагляд лікарів.

Радивилівським ВП Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області буде перевірятися режим самоізоляції осіб, які контактували з хворими. Громадян, які порушують режим самоізоляції чи виконання інших вимог карантинних заходів, буде притягнуто до відповідальності.

На екстреному засіданні комісії ТЕБ та НС при Радивилівській РДА було обговорено подальші дії щодо недопущення поширення коронавірусу (COVID-19 ). Проводиться дезінфекція приміщень та місць, де проживають та перебували інфіковані. Здійснюється дезінфекція проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій міста.

Комісією ТЕБ та НС прийнято рішення запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема, щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 11 год. 00 хв. суботи до 06 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів).
Будьте відповідальні за своє здоров’я і здоров’я тих, хто поряд з вами.

Дотримуйтеся встановлених карантином вимог та правил самоізоляції.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. serhey adriuk сказав:

    Всім доброго здоров’я! Моя дружина займається продажем товарів для миття рук – високої якості, саме зараз це дуже важливо. По цьому номеру телефону/вайбер: 097-607-11-78 ви можете зробити замовлення антибактеріального мила для рук. Якісна продукція – на захисті вашого здоров`я. Доставка продукції здійснюється або на відділення нової пошти, або до ваших дверей.
    Здоров’я вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.