Заключний концерт колядників та щедрувальників у Радивилові. Наш фоторепортаж

Коляда, колядки та щедрівкиУ Радивилівському районі пройшов художній огляд колективів колядників та щедрувальників «Коляда дзвенить в серцях». За традицією, співали в селах, у сільських клубах і будинках культури, а 20 січня кращі колективи представили свою творчість у Радивилові – концертна програма пройшла в районному будинку культури.

Самодіяльні артисти, продовжувачі народних традицій присвятили свій концерт Дню відновлення незалежності України в 1918 році і Дню Соборності України – з нагоди проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 96 років тому, 22 січня 1919 року.

З привітаннями до учасників фестивального дійства в РБК звернулися голова Радивилівської районної ради Олександр Пастух, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Школяр, а після закінчення концерту – радивилівський поет Євген Гудима і завідуюча відділом культури і туризму РДА Тетяна Шуст.

Місцеві виступи колядників та щедрувальників – з участю представників клубних закладів кількох сільрад – відбулися в селах Підзамче, Бугаївка і Козин.

Фоторепортаж кореспондента Радивилів.info Володимира Ящука із фестивалю “Коляда дзвенить в серцях” відображає лише частину цього колоритного дійства (фото збільшується після натискання на нього).

Цікавий факт: Публікації Радивилів.info зібрали: “Щедрівки, посівалки, засівалки, колядки нашого краю” – майже 29, 5 тисячі переглядів, “СМС для вас. Привітання з Різдвом Христовим і з Новим роком за старим стилем” – 8,2 тисячі.

Радивилів, колядки, щедрівки koljada-2 koljada-3 koljada-4 koljada-5 koljada-6 koljada-7 koljada-8 koljada-9 koljada-9a koljada-9b koljada-9d koljada-9e koljada-9сЄвген Гудима, Радивилів, вчитель, поет

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Січень 6, 2016

    […] Про те, як проходив районний фестиваль торік, можете пригадати, переглянувши фоторепортаж тут: http://www.radyvyliv.info/zaklyuchnij-koncert-kolyadnikiv-ta-shhedruvalnikiv-u-radivilovi.html […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.