Залізли в хату… з пропозицією купити пір’я…

На території Радивилівського, Дубенського і Млинівського районів Рівненської області два крадії вчинили низку крадіжок із приватних будинків.

У Радивилівському районі поцупили з помешкання 46-річної жительки села Гранівка майже три тисячі гривень, фотоапарат та золоті прикраси, чим завдали збитку на суму понад 17 тисяч гривень.

за гратиУ  59-річного жителя села М’ятин на Млинівщині, пошкодивши замок вхідних дверей, викрали п’ятсот євро. А в серпні, шляхом віджиму пластикового вікна, викрали з будинку 51-річної жительки села Новини золоті вироби, гроші та біжутерію.

На Дубенщині вчинили три крадіжки – у селах Верба, Підлужжя і Тараканів.

Загалом у трьох районах зловмисники обікрали громадян приблизно на 80 тисяч гривень.

Крадіями виявились 24- та 31-річний чоловіки, які відповідно зареєстровані в Полтавській та Закарпатській областях. Обоє були неодноразово судимі за злочини майнового характеру. Старший із них лише торік звільнився з виправної колонії.

На час скоєння злочинів спільники проживали в дубенських знайомих. Вони роз’їжджали селами із пропозиціями купити горіхи, пір’я та гарбузове насіння. Ті господарства, де на час «рейдів» не було людей, і ставали об’єктами злочинних зазіхань. До будинків проникали шляхом віджиму пластикових вікон. Для цього переважно використовували монтажний лом – «фомку». Крадені речі здавали в ломбарди.

Тепер кожному за скоєне – відповідно до санкції статті – загрожує шестирічне ув’язнення.
Правоохоронці перевіряють затриманих на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів.

http://radiotrek.rv.ua/news/na_rivnenshchyni_seriyni_kradii_potrapyly_za_graty_209929.html

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.