Засудили міського голову Берестечка

Містечко Берестечко розташоване при самій межі Волинської і Рівненської областей, а точніше – Горохівського і Радивилівського районів. Берестечко сприймається як невіддільне від Радивилівщини і з огляду на те, що на території Радивилівського району розташований Національний заповідник «Поле Берестецької битви». Але цього разу інтерес до Берестечка не історичний, а кримінальний.

Міський голова Берестечка пообіцяв за 35 тисяч гривень офіційному представникові спільного польсько-українського підприємства посприяти у наданні земельної ділянки в оренду для будівництва мотельного комплексу.молоток судді

«Мер запропонував кілька ділянок на вибір і рекомендував позачерговій сесії міської ради прийняти рішення про надання дозволу на виготовлення проектної містобудівної документації для коригування частини генерального плану в тій частині міста, де має бути розміщений мотель, і сам проголосував за таке рішення. За сприяння міського голови сесія прийняла рішення про затвердження проекту. Після прийняття кожного з рішень мер отримував грошову винагороду від представника підприємства. Однак всієї обіцяної суми чиновник так і не отримав, оскільки був затриманий на гарячому працівниками управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області», – повідомила прес-служба Волинської обласної прокуратури, яку цитує газета «Факты и комментарии».

Вироком Горохівського районного суду міському голові призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 35 тисяч гривень. Його також позбавили рангу посадової особи органів місцевого самоврядування та права три роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.