Засудили за крадіжку з міського кладовища

На кладовищі в місті Радивилів чоловік, нехтуючи громадською моральністю щодо шанобливого ставлення до місць поховання померлих, викрав частину предметів, які знаходились на могилі. Зокрема, він демонтував із могилки п’ять стовпців та металевий ланцюг, який їх з’єднував. Своїми діями чоловік завдав збитки власниці надмогильної споруди, на загальну суму 1778,10 гривень.

Правоохоронці встановили особу грабіжника. Його судили за наругу над могилою. Під час судового засідання обвинувачений зізнався у скоєному і щиро розкаявся. Чоловік пояснив, що мав намір накрадене здати на металобрухт, але не встиг цього зробити, бо його затримали правоохоронці.

Вироком Радивилівського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 297 КК України, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 2 роки.

На підставі ч.4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів визначено остаточне покарання, шляхом часткового складання призначеного покарання і покарання, призначеного вироком Радивилівського районного суду Рівненської області від 15.04.2021 року, у виді позбавлення волі на строк 2 роки 3 місяці, зарахувавши в цей строк часткове відбуте покарання за попереднім вироком. (“Rivne.media”).
Радивилів, кладовище

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.