Завдяки Володимиру Варфалюку про село Крупець знають в Україні

1 грудня відомий на Рівненщині господарський керівник, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Варфалюк відзначає своє 59-річчя. Його потужна агроптахофірма «Крупець» відчутно впливає на економічне становище не тільки Радивилівського району, а й усієї області.

Володимир Олександрович і його колеги по сільськогосподарському бізнесу, незважаючи на суспільні потрясіння, будують усе нові серйозні плани. Якщо виходити з того, що вдалося здійснити за останніх два десятиліття в селах Крупець, Баранне, Березини, Боратин, працівники агрокорпорації не звикли жити нездійсненними мріями, розрахунки керівників фірми і її структурних підрозділів побудовані на вірі у власні сили, на підприємливості, на працьовитості робітників фірми, діловому партнерстві з бізнесменами споріднених виробництв, співпраці з депутатами рад різних рівнів, керівниками Радивилівського району і Рівненської області.

Володимир Варфалюк закінчив технікум і здобув спеціальність інженера в інституті. Змолоду вирішив, що бути на других ролях – не його кредо. Якось, усміхаючись, розповідав кореспондентові: «Ще коли одружився з Тетяною, казав їй: “Обов’язково стану головою колгоспу”. Як головний інженер колгоспуВолодимир Варфалюк «Комунар» у селі Дружба, що називається, був помічений, адже проявляв ініціативу, організаторські здібності. Направили на навчання в Республіканську школу управління агропромисловим комплексом, затим навіть записали в резерв секретарів парторганізацій (була колись така практика). Але для секретаря він так і не підійшов, адже ідеологи КПРС ретельно вивчали свої кадри. А дід Володимира, як виявилося, був «куркулем», батько дружини за свої релігійні переконання потрапив на заслання, де й провів сім років. Однак господарську «жилку» Варфалюка не можна було залишати поза увагою, це розуміли навіть у тодішньому правлячому режимі, і молодого інженера висунули на посаду голови колгоспу імені 1 Травня в село Жовтневе.

У 90-х роках потрапив на професійне стажування до Німеччини, там жив і трудився півроку у приватному фермерському господарстві.

І ось уже 21 рік керує фірмою, яку колись, проявивши ініціативу і ризиковано взявши великі кредити, почав формувати на базі місцевого радгоспу – господарства радянського часу. Неодноразово обирався депутатом Рівненської обласної ради. Нині поруч із ним у бізнесі – і дружина Тетяна, і сини Вадим та Сергій, які вже пройшли серйозну школу господарського становлення і змужніння, вивчали досвід інших країн.

Щоб досягнути запланованих рубежів, агроптахофірма «Крупець» налагодила високоефективні партнерські зв’язки з провідними вітчизняними і світовими компаніями сільськогосподарської – і зокрема птахівничої – галузі. Завдяки цьому вийшли на нові технології. Як-не-як, на ринку існує неабияка конкуренція у виробництві курячих яєць, м’яса птиці, цукрових буряків, іншої сільгосппродукції. Але Володимир Варфалюк і його команда розробили такі технологічні проекти, які за будь-яких обставин здатні приносити ефективність. Закуповують нові трактори, комбайни, сівалки американської фірми, для птахівництва, для переробки, сушіння зерна – німецьке обладнання.

З нагоди дня народження до всіх привітань і хороших слів побажань Володимирові Олександровичу Варфалюку приєднується й Інтернет-видання «Радивилів.info». Публікуючи вітання у різних виданнях, люди, які давно Вас знають, пишуть: «Ви заслужили честь, повагу своїм життям, своєю добротою, своєю трудовою діяльність», «Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант і надалі плідно слугують задля економічного зміцнення господарства, а в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх, глибоке задоволення від праці, повага та любов близьких людей». І кращих слів, їй-право, не знайти!

 

ДИВ.: СТАТТЯ про В.Варфалюка (2009 рік)

http://www.radyvyliv.info/selo-krupec-bilya-radivilova-selo-de-rozkriv-svij-talant-volodimir-varfalyuk.html

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Валентина сказав:

    Приєднуюсь до привітань. І як людина. і як керівник – вищий пілотаж. Таких організаторських здібностей в Радивилові напевне ні в кого немає. Розумний, виважений, толерантний. Людина яка вміє слухати, як правило, чоловіків оцінюємо за його вчинки, у Вас це все на ВІДМІННО. Вітаю з Днем нарадження! Хай щастить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.