Завершено капітальний ремонт об’їзної дороги

Радивилівською міською радою завершено ремонт окремих ділянок дорожнього покриття вулиці Павла Стрижака в Радивилові. Довжина відремонтованої ділянки – 511 метрів, загальна площа оновленої ділянки – 2588 м кв.

На ділянках, що підлягали ремонту, повністю знято старе асфальтобетонне пошкоджене покриття. Підрядною організацією здійснено влаштування підстильного та вирівнювального шарів основи дороги із щебеневої суміші, обробленої цементом. Проведено розливання в’яжучих матеріалів та вкладання 7-сантиметрового асфальтобетонного покриття. Встановлено нові дорожні знаки, а до кінця листопада буде нанесено і дорожню розмітку, зазначають у міській раді.

Попередній капітальний ремонт асфальтного покриття цієї вулиці проводився у 2011 – 2013 роках (про це є відео на Ютубі) – з метою перенаправлення інтенсивного руху великовагового та габаритного транспорту з вулиці Почаївської, яка проходить центральною частиною міста і є одночасно дорогою державного значення Н-02.

Жвавий рух габаритного транспорту цією міською дорогою створював незручності жителям, призводив до утворення тріщин у фундаментах та фасадах житлових будинків, розташованих уздовж вулиці. Разом з тим мінімізовано виникнення аварійних ситуацій та зменшено рівень шкідливих викидів від автотранспорту.

Нині проїжджа частина вул. Стрижака забезпечує напружений рух великовагового автотранспорту, що здійснює перевезення сільськогосподарської продукції та інших вантажів. За роки експлуатації, при значному навантаженні, покриття дороги отримало значні дефекти – ями, вибоїни, колійність, просідання, сітку тріщин.

Ремонт проїжджої частини вулиці Стрижака було закладено в програму соціально-економічного розвитку територіальної громади. Про це розповіла в соцмережі Наталія ЯНЧИН.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.