Завершила роботу школа лідерів громад

Олександр Дехтярчук

Олександр Дехтярчук.

З ініціативи тодішнього голови райради, а нині народного депутата України від “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА” Олександра Дехтярчука торік у місті Дубно запрацювала “Школа лідера”. Упродовж року в рамках спеціальної програми періодично проводилися тематично заплановані семінари за участі молодих громадських діячів.

За час дії проекту для активістів лекції читали відомі громадські діячі Рівненщини: представник ПР ООН у Рівненській області Ольга Кашевська, голова правління центру “Соціальне партнерство” Сергій Пінчук, медіа-експерт Олександр Хитров, магістр державного управління, помічник народного депутата України Петро Рухер та журналіст, голова обласної організації політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА — СОЛІДАРНІСТЬ” Сергій Штурхецький.

Досвідчені лектори навчали громадських активістів стратегічному плануванню розвитку територіальної громади; написанню проектів; управлінню земельними ресурсами та комунальною власністю територіальної громади; принципам успішного «паблік-рилейшнз»; виконанню законодавства про місцеве самоврядування тощо.

Як повідомили організатори школи, недавно спеціальні сертифікати про закінчення школи лідера отримали 33 перших випускники, якими вже підготовлено 13 грантових проектів. Ці проекти будуть направлені в різноманітні донорські організації, що допоможуть залучити додаткові кошти для розвитку громад. Варто також зазначити, що найактивніші випускники школи будуть зараховані до кадрових резервів районної влади різних рівнів.

«Перша школа лідера довела свою ефективність та в недалекому майбутньому продовжить роботу, – повідомив народний депутат Олександр Дехтярчук. – До участі у школі лідера ми запросимо всіх охочи, які в майбутньому розвиватимуть громадянське суспільство та, можливо, працюватимуть в органах влади. Про наступний набір до школи лідера буде повідомлено.

З пошти Радивилів.info.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.