11 лютого в Радивилові вестиме прийом начальник рівненської міліції

Сергій Максимов, РівнеКерівники різного рівня мають визначені дні для прийому громадян. Однак для кращого реагування на звернення і запити людей досить часто високі посадовці виїжджають, так би мовити, на місця і ведуть прийом за місцем проживання потенційних відвідувачів.

Такі виїзні прийоми давно практикує Радивилівська районна державна адміністрація. Приїздить до своїх виборців народний депутат України від нашого виборчого округу Олександр Дехтярчук. Час від часу бувають у Радивилові і ведуть прийом громадян керівники обласного Управління МВС України, працівники інших обласних служб.

Ось і завтра, 11 лютого, в приміщенні Радивилівського районного відділу УМВС України в Рівненській області (вулиця Почаївська) буде проводити особистий прийом громадян начальник Управління МВС України в Рівненській області підполковник міліції Максимов Сергій Володимирович. Початок об 11 годині.

Для довідок та попереднього запису громадяни можуть звернутися за телефонами: міським – 4-10-02; мобільним – 0938266243.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.