Здибився асфальтом центральний бульвар Радивилова. Фотозвіт

Хто вчора чи вже сьогодні пробував з центру Радивилова, від вулиці Олександра Невського, пройти до районного будинку культури, не впізнав знайомого бульвару Черняка – він здиблений купами асфальту, так що тут дуже непросто ходити. Вже забулося, що минулого року такий же вигляд мала центральна площа Незалежності, нині акуратно вимощена тротуарною бруківкою. Рівненська будівельна організація, яка тут працювала, взялася тепер і до передбаченого планами міської ради впорядкування бульвару Черняка.

Як розповів кореспондентові «Радивилів.info» заступник голови міськвиконкому Віктор Ісюк, довжина бульвару становить 266 погонних метрів. Буде забруковано близько 2000 квадратних метрів. Будівельні роботи, технічний і авторський нагляд, а також матеріали обійдуться у 850 тисяч гривень, які були передбачені з обласного бюджету за програмою підготовки до 450-річного ювілею Радивилова, але щойно зараз надійшли на потреби міста. Звичайно, часу до снігопадів залишилося небагато, але будівельники надіються впоратися з роботою за місяць. До речі, ми пам’ятаємо, що торік погода дозволяла працювати їм на центральній площі до самого Нового року.

На бульварі залишаться клумби, але ті, які ближче до вулиці Кременецької, матимуть бордюри з декоративного каменю. Хто ходили цим бульваром, пам’ятають: через свою похилість мав він сходинки з обох боків клумби. Тепер такі залишаться лише з одного боку, з другого буде пандусний спуск, зручний для людей на інвалідних візках, велосипедистів, а взимку, напевно, буде використаний дітьми для ковзанки. З’являться 12 нових світильників – такого типу, як нові освітлювальні прилади на площі.

Із важливих післяювілейних робіт з упорядкування вулиць Радивилова слід згадати завершення асфальтування об’їзної дороги зі сторони Почаєва в напрямку Рівного – вулицями 24 Серпня, П.Стрижака. Ця дорога йде від церкви Різдва Богородиці – в напрямку елеватора комбінату хлібопродуктів і далі – по околиці житлового кварталу до виходу з лісового масиву на вулицю Олександра Невського, має має довжину 3,3 кілометра. Загальна вартість будівництва сягнула 8 мільйонів гривень.

Заасфальтовано також вулицю Зелену (443,5 погонних метра), провулки М.Четвертного (207 п.м.), Почаївський (103 п.м.), завершено асфальтування вулиці Панаса Мирного (цього року 331 п.м., раніше було тут заасфальтовано 220 п.м.), частково заасфальтовано вулицю Лесі Українки (168 погонних метрів). Радивилів lesi-ukr panas-myrny prow_pochajiw prowulok zelena

 


Володимир ЯЩУК.

Фото автора.

 

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.