Здоровим і витривалим бути модно. ФОТО

На минулому тижні у Радивилівському професійному ліцеї проходив щорічний тематичний тиждень, приурочений дню фізичної культури і спорту. Розпочався тиждень з урочистої лінійки, на якій з вітальними словами виступили заступники директора Залужний В.В. та Онук С.М.

Протягом тижня керівником фізвиховання Левчуком І.В. та вчителями фізкультури було проведено багато цікавих спортивно-масових заходів, у ході яких в учнів формували звичку до необхідності ведення здорового способу життя. На футбольному майданчику відбулися поєдинки між збірними командами юнаків І, ІІ, ІІІ курсів. У ході напружених і цікавих ігрових моментів та запеклих поєдинків перемогу здобули юнаки – представники команди ІІ курсу, друге місце за командою ІІІ курсу, третє місце у хлопців І курсу.

Традиційно Левчук І.В. організував і провів «Свято здоров’я», естафетні змагання між командами дівчат трьох курсів. Під час естафет учасниці демонстрували спритність, силу, творчість, згуртованість, інтелектуальний рівень, координацію рухів та інші свої позитивні фізичні якості. Уболівальники підтримували команди гучними оплесками і словами підтримки у ході виконання ними завдань естафет і конкурсів. Команда дівчат ІІІ курсу здобула перемогу у змаганні, друге місце зайняла команда ІІ курсу, з хорошим настроєм і файними спогадами на третьому місці фінішувала команда І курсу.

У середу велике «Спортивне свято» зібрало на подвір’ї ліцею всі навчальні групи на чолі з їх керівниками. Кожну групу представляли її учні, які виконували спортивні завдання на етапах. Родзинкою було те, що за допомогою керівиків груп можна було здобути бонусні бали, які в окремих випадках давали змогу набрати максимальну суму балів для отримання перемоги. Цьогоріч були організовані такі етапи: «Дартс», «Кільця», «Стрибок у довжину з місця», «Спортивна вікторина», «Підтягування на перекладині», «Штрафний кидок», «Обертання обруча». У підсумку багатоборства серед заліку команд юнаків переможець і призери такі: І місце – гр. №24, класний керівник Маркович Ю.А., майстри виробнеичого навчання Ревко М.В., Романик С.Б., ІІ місце – гр. №5, кл. кер. Довбета О.Д., майстер в/н Гук А.В., ІІІ місце – гр. №21, кл.  кер. Чумак Є.Д., майстер в/н Стрик М.В. У дівчат І місце здобула команда гр. №23, кл. кер. Кошельник Л.О., ІІ місце за командою гр. №13, кл. кер. Ямілова Н.В., майстер в/н Смірашевська О.І., ІІІ місце – гр. №12, кл. кер. Форемна С.О. , майстер в/н Яселькіс А.В.

Учні мали змогу переглянути відеощоденик «Двоколісні хронічки» веломандрівки від України до Австралії, що нині виконують учасники гурту «Фолькнери», фільм «Круті віражі».

Протягом тижня тривала фотовиставка «Молодь за здоровий спосіб життя», де учні розміщували власні фото і дописи про заняття фізичною культурою і спортом, і на власному прикладі  демонстрували, що потрібно робити для оздоровлення нації.

Підсумком тижня стало нагородження часників, переможців та призерів усіх змагань та заходів.

Оздоровча та виховна робота у Радивилівському професійному ліцеї продовжується, і у цьому навчальному році на учнів чекає ще багато цікавих, емоційних, напружених змагань.

 Юрій Намака, голова ради ССУМ. (З пошти Радивилів.info).

lic-1 lic-2 lic-3 lic-4 lic-5 lic-7 lic-8 lic-9 lic-9a lic-9b

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.