Жалоба: 30-річчя Чорнобильської катастрофи

Сьогодні – сумна дата в історії України: 30 років тому сталася катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції. У ліквідації її наслідків, у спорудженні житла для вимушених переселенців з радіоактивної зони брали участь і представники Радивилівського району, тоді ще Червоноармійського.

Нині питання соціального захисту та пенсійного забезпечення учасників ліквідації наслідків вибуху та пожежі на ЧАЕС, а також осіб, які постраждали внаслідок катастрофи, – серед найбільш злободенних.

26 квітня в Радивилові відбувся мітинг-реквієм з покладанням квітів та вінків до пам’ятного знака в міському парку жертвам Чорнобильської катастрофи – у вшануванні пам’яті взяли участь керівник району і міста, представники громадськості. Відбулося богослужіння. Про значення самопожертви ліквідаторів говорили голова районної організації “Спілка “Чорнобиль” І.Степанюк і священик церкви св. Олександра Невського отець В’ячеслав.

А затим у районному будинку культури пройшов жалобний захід до 30-ї річниці сумної і трагічної події – з виконанням літературно-музичної композиції. Активних учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС нагороджували голова районної ради В.Кондик, голова РДА О.Ващук, заступник голови Радивилівського міськвиконкому об’єднаної територіальної громади В.Ісюк,  голова районної організації “Спілка “Чорнобиль” І.Степанюк.

Фоторепортаж Василя Семеренка.

chornobyl-2016-1 chornobyl-2016-2 chornobyl-2016-3 chornobyl-2016-4 chornobyl-2016-5

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.