Жінка з Почаєва померла від COVID-19. Місто закрили

На ранок 20 квітня у ПОЧАЄВІ 28 офіційно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Жінка з Почаєва померла у Тернопільській лікарні швидкої допомоги на Великдень. Їй було 43 роки.

Відомо, що пацієнтка поступила в Почаївську районну лікарню 15 квітня. А вже 19 квітня, о 19:30 жінку у важкому стані перевели в Тернопільську лікарню швидкої допомоги. В жінки підтвердили коронавірус. Цього ж дня, о 21:30, жінка померла.
У Кременецькому районі – 42 особи з підтвердженим захворюванням на COVID-19.

https://kremenets.city/…/na-velikden-vid-koronavirusnoi…

На позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Кременецькому районі під головуванням першого заступника голови Кременецької райдержадміністрації В’ячеслава Онишкевича прийняли рішення закрити місто Почаїв на в’їзд та виїзд з 10.00 год. 21 квітня 2020 року.

Хто не вдома – повертайтеся! Хто в Почаєві в гостях – мусите виїхати до завтрашнього ранку.

У Почаїв зможе заїхати лише спецтранспорт, той, який впливатиме на забезпечення життєдіяльності міста – лише за відповідними перепустками.

Ситуація стає критичною! Суворо дотримуйтеся карантинних обмежень – лише так зможемо втримати різке зростання випадків коронавірусної інфекції!

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.