Жителі Кременця – проти «дурдому» в місті

Жителі міста Кременець гуртуються проти появи у місті “дурдому”. Кременчан закликають не допустити реорганізації місцевого дитячого санаторію у диспансер для психічно хворих чоловіків, які зможуть вільно пересуватися містом.

У спільноті «Типовий Кременець» Вікторія Устимова-Петрук виклала повідомлення: “В нашому місті хочуть відкрити диспансер для ПСИХІЧНО ХВОРИХ ЧОЛОВІКІВ, які зможуть вільно пересуватися містом. ( На базі дитячого санаторію, що знаходиться по вул. Санаторійна). Якщо вам не байдужа доля наших дітей і ваша безпека, просимо терміново прийти 25 січня о 14:00 на засідання у актовий зал Кременецької райдержадміністрації”.

До повідомлення прикріплено звернення, адресоване Президенту України, Кабінету Міністрів України, Міністерству охорони здоров’я України, Міністерству освіти і науки України, Тернопільській ОДА та обласній раді, Кременецькій РДА та міській раді.

У зверненні, зокрема, активісти вимагають припинити порушувати права дітей і не дати перетворити дитячу оздоровницю на психдиспансер, передає Depo.Хмельницький з посиланням на видання Терен.Радивилів.info

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.