Зібралися представники громадських організацій

У залі засідань Радивилівської районної ради відбувся відкритий форум громадських організацій Радивилівщини. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Кондик, голова РДА Олег Ващук та заступник голови адміністрації Людмила Орищина.

Спочатку відбулось представлення представників громадських організацій. Про зміни в законодавстві щодо діяльності громадських об’єднань розповіла Ірина Міськова – представник головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Про проектні пропозиції щодо участі громадських організацій у грантових програмах розказала Оксана Чупіна – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради та доповнив Микола Тацій – завідувач сектору молоді та спорту адміністрації. Директор районного будинку школяра Світлана Сова поінформувала про успішні проектні втілення району. Людмила Орищина вела мову про співпрацю влади і громадськості.

На відкритий форум у Радивилів запросили лектора, громадського діяча, керівника громадської організації «Центр розвитку української культури та самоорганізації» Тараса Плахтія з міста Стрий, який провів тренінг на тему: «Робота у великих групах». (З сайту РДА).

rda-21 rda-22a

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.