Зловмисник на прізвисько «злодій»

Останнім часом на Радивилівщині активізувалися кадіжки ліній електропередач району електромереж та електрокабелів «Укртелекому».

Збитки від злочинів доволі значні. Щоб перерізати кабель, зловмиснику знадобиться лише кілька хвилин, а на його відновлення доведеться витратити кілька діб. Крім того, електропровід слугує для зв’язку як державних підприємств, так і громадян. Унаслідок їх пошкодження людина втрачає змогу за допомогою стаціонарного телефону оперативно звернутися у міліцію, викликати швидку допомогу чи подзвонити при інших надзвичайних ситуаціях.

За даними обліку Радивилівського районного відділу міліції, з початку поточного року зареєстровано одинадцять крадіжок проводів – як телефонних, так і частин ліній електропередач. Зазвичай зловмисники «полюють» на них уночі, щоб уникнути зустрічі з небажаними свідками.

крадіжка проводів, кабелівТака крадіжка обертається не тільки матеріальною шкодою підприємствам та дискомфортом населенню, а й призводить до підриву всієї енергосистеми та інформаційної мережі міста і району. А у компанії «Рівнеобленерго» вже використані всі резерви електрообладнання.

Закликаємо осіб, які працюють на пунктах прийому кольорових металів, неодмінно враховувати такі зловмисницькі дії. При підозрі щодо походження металу – у вигляді дротів – повідомляти правоохоронців.

Закликаємо радивилівців і краян: не будьте байдужими, звертайте увагу на незнайомців, підозрілих осіб, котрі блукають вашими вулицями, нишпорять біля парканів чи стовпів. Про підозрілі дії просимо повідомляти:

  • на лінію 102;
  • у чергову частину Радивилівського РВ УМВС за номером 4-10-02.

Враховуючи те, що збиток від викрадання кабелів та частин електроліній перевищує тисячу гривень, на винуватців неодмінно очікує кримінальна відповідальність. А прізвисько «злодій» буде супроводжувати зловмисника протягом усього його життя.

Радивилівський РВ УМВС. (Радивилівська районна газета “Прапор перемоги”, №39, 25.09.2015).

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.