Знову заговорили про концесійний автошлях

освітлення автотрасиЦього року планують відновити будівництво концесійної дороги Краковець – Львів – Броди.

За словами першого заступника голови Львівської ОДА Р.Замлинського, 2015 року ставлять собі за мету відновити проект будівництва дороги Краковець – Львів – Броди з північним об’їздом міста Львова.

Про необхідність будівництва цієї концесійної, тобто не державної, а приватної дороги за маршрутом Краковець – Львів – Броди – Радивилів – Дубно – Рівне в Україні говорять ще з початку 2000-х років. Були плани завершити дорогу, принаймні з Краковця до Львова, в рамках підготовки до Євро-2012, однак намічене не здійснилося.

2013 року на Міжнародному економічному форумі у Трускавці екс-віце-прем’єр-міністр О.Вілкул заявляв, що тендерні процедури з будівництва концесійної дороги Краковець – Львів – Броди – Рівне розпочнуться в першому півріччі 2014 року. Проте війна на сході України змінила плани. Звісно, хороша дорога знайшла б своїх користувачів навіть за певну оплату проїзду, але чи й цього разу все не завершиться тільки розмовами?

Згідно з колись розробленими проектами, концесійна дорога мала пройти південніше міста Радивилів, за залізницею і мікрорайоном Цибухів.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Микола сказав:

    Ну-Ну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.