Золота осінь у Радивилові. Фотоальбом (понад 30 фото)

25 жовтня видався гарний, сонячний день, і, йдучи голосувати на виборчі дільниці, відразу всі звернули увагу, як погарнішав наш Радивилів через те, що в місто прийшла золота пора осені. У дощові, похмурі дні жовтаві крони дерев якось не впадали у вічі. А тут враз – така дивовижна краса.

Втім, нехай лише зрідка жовтогарячу барву дерев збагатить своїм проміння скупе на тепло сонце, нехай дощі золотавими росами скраплюються на листках, і ті під їх тягарем сумовито обриваються, жовтень все одно зачаровує своєю мальовничістю, зворушує, надихає. Як писав поет Володимир Сосюра, «Блукає осінь. Безгомінням цвіте її очей блакить, і у садах під вітром синім багняний плащ її шумить».

Та що там класики, осені присвячують свої вірші, пісні, картини й радивилівські поети, музиканти, художники. Не можуть оминути цікавих пейзажів і фотографи та відеооператори, а фотографи сьогодні – по суті, всі ми, бо маємо якщо не фотокамери, то мобільні телефони чи смартфони з можливостями фотографування та знімання відеороликів.

Представляю деякі свої радивилівські фотоетюди – всі ці знімки зроблені 25 жовтня 2015 року фотоапаратом Nikon D5100.

ПОВНІСТЮ фотоальбом можна подивитися тут: http://photo.i.ua/user/5086/458034/

Підписи до знімків в альбомі, якщо увімкнути режим автоперегляду, з’являються справа вгорі. Хоча можна спробувати, не дивлячись на підписи, повгадувати, де зроблене те чи інше фото і таким чином перевірити себе на знання міста.

radyvyliv_osinni-1 radyvyliv_osinni-2 radyvyliv_osinni-3 radyvyliv_osinni-4

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.