Золотий дебют спортсмена з Радивилова на чемпіонаті України

біг, Дмитро Пачковський

Д.Пачковський на одному з літніх забігів (під номером 1638).

Нещодавно у Запоріжжі відбувся юнацький (1998 р.н. та молодші) чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. На чемпіонаті проводився відбір юнаків у збірну України для участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики у Колумбії.

За збірну Рівненщини виступив вихованець Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортшколи Дмитро Пачковський, 1999 року народження, – і здобув золоту нагороду для нашої області та Радивилова і району. Так, у бігу на 2000 м з перешкодами Дмитро виборов І місце з результатом 6.08.43, виконавши норматив І розряду.

Трохи згодом у місті Суми відбувся чемпіонат України – 2015 серед юніорів 1996 і молодших у приміщенні. Тут теж Дмитро Пачковський порадував нас високим результатом у бігу на 2000 м з перешкодами – посів 4 місце, поліпшившив свій результат, – 5.59.41.

Слід зазначити, що головними змаганнями для 17-річних атлетів України у цьому році є юнацький чемпіонат світу, який у липні пройде в Колумбії. Зараз на олівці у тренерського штабу збірної України 63 претенденти, у числі яких і наш вихованець школи з міста Радивилів Пачковський Дмитро, адже у рейтингу України на цей час він посідає 1 місце у своїй спеціалізації.

На жаль, поїдуть на світову першість лише 15-20 спортсменів. Обмежити чисельну кількість делегації змушені перш за все через великі витрати на переліт. Наразі кандидатів до збірної вивчають. Отож бажаємо радивилівцю Дмитру Пачковському надійно закріпитись у збірній та в подальшому вибороти путівку на світову першість.

(Радивилівська газета “Прапор перемоги” за 13 лютого 2015 року).

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.