«Зорі народжуються на землі»

У місті Дубно відбувся зліт творчої молоді «Зорі народжуються на землі», присвячений 20-річчю Дубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Свято відвідала сотня дітей. Під час заходу було презентовано однойменний альманах.

Дубно, фестивальУчасники свята ділилися пережитими враженнями, своїми напрацюваннями в поезії та прозі. Гордість за наших талановитих “зірок” читалася на обличчях гостей. Усі учасники зльоту отримали подяки та альманах «Зорі народжуються на землі». Найактивніших учасників було нагороджено почесними грамотами Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, грамотами Дубенської міської ради та дипломами Дубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, – розповіли у Рівненському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У номінації «Хореографія» змагалися колективи з  Дубенського, Зарічненського,  Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рівненського районів, міст Кузнецовськ та Дубно. Переможці у своїх вікових категоріях: колективи «Сонечко» (Кузнецовськ) та «Smiles» (Костопіль). В естрадному співі найкраще показали себе: Сніжана Ожго (Деражне Костопільського району), Роман Парфенюк (Варковичі Дубенського району), Марина Васерук (смт. Зарічне), Катерина Пархомей (Острожець Млинівського району) та Ольга Денисюк (Сатиїв Дубенського району). 

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.