Зорієнтованість на завтрашній день

На черговому засіданні клубу “Надвечір’я” розглядалося питання про відзначення Дня людей похилого віку, було затверджено репертуар пісень, які будуть виконані.

Обговорювалися й кандидати в депутати обласної та Радивилівської міської рад. З цього питання виступив я. Запропонував, щоб члени клубу в день виборів, 25 жовтня, віддали свої голоси за кандидата в депутати Грисюка Анатолія Івановича. Ми знаємо його як компетентного, успішного працівника, який за два десятки років підняв на високий рівень своє підприємство «Радивилівмолоко», а коли працював на посаді голови Радивилівської райдержадміністрації, предметно підтримував ветеранський рух у районі. Підтримує ветеранів і тепер. Проявив свою рішучість і наполегливість, будучи депутатом обласної ради.

Кандидатуру підтримали члени клубу «Надвечір’я”, зокрема, Катерина Романюк, Надія Коваль, Галина Бардецька… Думка нашого творчого колективу була одностайною: підтримаємо на виборах до місцевих рад Грисюка Анатолія Івановича. Ми звертаємося до всіх виборців прислухатися до нашої думки, людей, які прожили довге життя і навчилися бачити людей, – Анатолій Іванович достойний нашого довір’я, і він його в черговий раз оправдає.

Я на своєму віку попрацював і заступником голів колгоспів у Підзамчому та Пляшевій, очолював сільраду в Підзамчому, був директором Радивилівської швейної фабрики «Маяк», тому навчився розбиратися в людях.

Лисак Петро Васильович, РадивилівЗ Анатолієм Івановичем я познайомився ще тоді, коли він керував районним комітетом по фізичній культурі і спорту, а спорт мене цікавив завжди, до того ж необхідно було допомагати в організації підвезення спортсменів на змагання. А пізніше співпрацювали, коли він був начальником відділу овочесушильно-консервного заводу. Знав його як ділову, ініціативну людину, і все ж мене здивувало, коли він погодився піти на Крупецький молокоприймальний пункт, бо тоді, в середині 90-х, він ще зовсім не нагадував завод – кругом бруд і непристосованість, улітку – сморід… А він навіть за умов, коли кредити давали під 40 відсотків річних, зумів навести на підприємстві лад, вивів його в число найбільш перспективних у районі. А все тому, що безнастанно вчиться, переймає досвід, у тому числі закордонний, радиться з простими людьми.

Незважаючи на одвічний конфлікт інтересів здавачів молока та його переробників, керівникові ТОВ «Радивилівмолоко» вдається знаходити порозуміння з партнерами. Проблеми, які виникають, він вирішує зважено, динамічно, вся його робота зорієнтована на завтрашній день, на перспективу, причому на перспективу не тільки бізнесу, сільськогосподарського виробництва, а й усіх аспектів життя наших краян.

Проголосувати за Грисюка Анатолія Івановича – правильний вибір кожної відповідальної людини.

Петро Васильович ЛИСАК, 1941 року народження, пенсіонер, житель м.Радивилова (вул. Г. Сковороди).

На знімках: Анатолій ГРИСЮК з колегами по роботі. 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.