Зустріч представників влади з учасниками АТО

У залі засідань Радивилівської районної ради пройшла зустріч керівників району та міста Радивилова з учасниками антитерористичної операції на сході України, демобілізованими з армії. У розмові брали участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів та установ району, громадських організацій, районного військового комісаріату.

Радивилів, учасники АТОПро порядок надання соціальних послуг у Радивилівському територіальному  центрі соціального обслуговування  розповів директор центру Віктор Гетьман. З порядком отримання учасниками бойових дій путівок на безкоштовне санаторно-курортне лікування  та психологічну реабілітацію, забезпечення засобами пересування і протезно-ортопедичними виробами ознайомила начальник відділу персоніфікованого обліку  отримувачів пільг управління праці та соціального захисту населення РДА Ганна Ковальчук. Порядок відбору та направлення на лікування в обласний госпіталь ветеранів війни (смт. Клевань) довела до відома Лариса Кривуцик – лікар  районного центру медичної соціальної допомоги.

Свої пропозиції, зауваження та побажання демобілізованим учасникам АТО висловили також начальник районного центру зайнятості Ярослав Довгаль та начальник управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Олександр Браславець.

Згодом завідуюча відділенням соціально-медичних послуг Радивилівського територіального центру соціального обслуговування Галина Коханець ознайомила учасників АТО з можливостями соціально-медичної та соціально-психологічної адаптації в Радивилові.

На завершення голова РДА Олег Ващук та голова районної ради Володимир Кондик вручили для потреб відділення апарат магнітотерапії «Полюс», кошти на який було виділено з районного бюджету, інформує сайт РДА.

Радивилів, керівники району і міста

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.