Звернення благодійного фонду «Небайдужі серця»

АТО, солдати, воїни, захисникиШановні підприємці міста Радивилів і Радивилівського району!

У зв’язку з напруженою ситуацією на сході країни благодійний фонд «Небайдужі серця» створив всеукраїнську програму «Захисти Країну», з метою поліпшення життя бійців у гарячих точках АТО.

Більшість батальйонів створювалася спеціально для охорони об’єктів у містах нашої держави, але зараз вони захищають рідну землю України та перебувають у самому центрі бойових дій, де кожну хвилину над головами літають кулі та снаряди.

До нашого фонду звернувся командир батальйону «Луганск-1» Вітко О. з проханням надати благодійну допомогу. Військовослужбовцям потрібні в першу чергу: термобілизна, рукавиці зимові, намети туристичні, мішки спальні, костюми робочі та чоботи гумові з утеплювачем.

Зробімо все можливе, щоб вони дійсно відчули нашу підтримку. Не залишайтеся байдужими до долі бійців, які зараз ризикують своїм життям заради нашого з вами майбутнього.

Наше завдання – максимально допомогти нашим захисникам.
Загальна сума, яка потрібна, – 216 000 грн.

З повагою до вас директор БФ «Небайдужі серця» Чистякова І.О.


ЄДРПОУ 39202831. МФО 320649р/р №26001052629709 у

ПАТ КБ « ПриватБанк», 01024, м. Київ, Печерський район, вул. Лютеранська, буд.15а,офіс 17, тел 067-44-23-007. Призначення платежу: благодійна фінансова допомога.

Вих. № 615

Від «26» січня 2015 р.

 

http://nsfund.com.ua/  044-280-19-48

Наша електронна адреса: fond_nebayduzhi@ukr.net

благодійний фонд, звернення


БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ».

 

 

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

25 коментарів

 1. Ростик сказав:

  Молодцы, что организовываете помощь нашим солдатам! Им очень тяжело сейчас держать удар. Спасибо таким фондам!
  Надеемся на победу! Слава Украине!!!!

  • Марія сказав:

   Героям Слава!
   Мене дуже турбує майбутнє нашої країни і я намагаюся допомогати бійцям кожно місяця, хоть чимось.
   І цього разу також допоможу. Лише наші спільні зусиллся здатні щось змінити. Я надіюсь тільки на краще….

 2. Марія сказав:

  Героям Слава!
  Я намагаюся допомогати бійцям кожного місяця. Хоть чимось. Я вірю в те, що все закінчиться для нас добре. Але поскоріше б вже. А поки що ми всі можемо тільки надіятися, молитися, допомагати і не бути байдужими.

 3. Назар сказав:

  Щиро вдячний тим фондам, котрі спрямовують свої зусилля на те щоб допомогти нашим бійцям!

 4. Влад сказав:

  Никто не должен быть равнодушным!!!
  Мы должны и будем помогать! Ведь именно от наших бойцов зависит будущее нашей страны!!
  Слава Героям!!!

 5. Люда сказав:

  Небайдужі серця – дуже гарна назва для благодійного фонду! Дякую, що робите добрі справи для наших мужніх воїнів!

 6. Мирослава сказав:

  Як же мені шкода наших хлопців..не можу навіть передати цього. В них кожен день це тяжка боротьба за своє життя та за наше. Мені дуже прикро і боляче.
  Єдине, що залишається нам це молитися і хоч якось старатися допомогати їм.

 7. Володимир сказав:

  Захистимо країну!Допоможемо солдатам! Не здамося ворогам!
  Слава Україні!

 8. Михаил сказав:

  Сейчас, как никогда, народ Украины объединил свои усилия и средства для помощи нуждающимся — сегодня простые люди и волонтеры, оказывают благотоврительную помощь не только армии и раненным, но и беженцам, детям и пенсионерам, которые находились в зоне боевых действий.

 9. Ленка сказав:

  Я в данный момент в декрете и когда мужу пришла повестка, тут стал сразу вопрос за какие деньги его одевать, т.к. государство не особо помогает. Мы пошли по родным, друзьям, соседям, но денег все-таки не хватало, а надо было еще купить бронежилет и зимнюю обувь. И у нас не было другого выхода как поверить в чудо. Я никогда не верила благотворительным организациям, которые просили деньги на АТО, помощь детям и т.д. И сама ни копейки не давала, как не стыдно, стоит признаться. И тут жизнь заставила и я обратилась к одним, вторым, третьим и в конечном итоге таки получила необходимое от благотворительного фонда «Небайдужи серця», за что им крайне признательна!

 10. Юрий Саныч сказав:

  Я – небедный человек и когда такое происходит в стране – считаю своим долгом, помогать нуждающимся. Ко мне позвонили из благотворительного фонда «Небайдужі серця» с просьбой о помощи на нужды наших военных. Теперь регулярно по возможности помогаю. Я – человек недоверчивый, по-этому постоянно требую отчеты о том куда пошли мои деньги, как подтверждение они присылают чеки, оплаченные счета и даже предлагают съездить с ними на Донбас, посмотреть что там происходит собственными глазами, увидеть насколько наши солдаты рады любой помощи.

 11. Соната сказав:

  До мене на фірму звонили шахраї з псевдо-благодійного фонду “Небайдужі серця”, просили гроші для АТО на картковий рахунок, що напрягло. Що це за фонд, який просить допомогти на приватний рахунок невідомої особи? Мій чоловік як раз був в АТО у 12 БТрО, тиждень, як повернувся, здивувався, коли його запитала про фонд Небайдужі серця, каже, що не чув про такий та ніякої допомоги від Небайдужі сердця не отримував. Подивився уважно на папери, а там якийсь лівий командир, та ще й не його номер. Передзвонив по номеру, його на три букви послали, бо відчули, що їх розкусили. В міліції та прокуратурі кажуть, що це не перший випадок з фондом Небайдужі серця, хоча по паперах чомусь написані на суржику з словом СерДця. Напевне кацапська контора, працює на москалів та Х*№ла Путлєра. Коли вже за цими ватниками-колорадами-сепарами Правий Сектор навідається? Нехай згорять у пеклі, усі, хто причетний до аферистів Небайдужі серця, Небайдужі серДця, та їм подібні. Слава Україні! Героям Слава!

 12. redaktor сказав:

  Від адміністрації сайту. Соната подає думку, яку варто взяти до відома. Справа в тому, що у наше видання цей лист-звернення було переслано з РДА. Достовірність його не було змоги перевіряти. Не беремося стверджувати, існує чи ні насправді такий фонд (згідно з печаткою) “Небайдужі серДця”. Радивилівці активно допомагали і допомагають Українській армії, але вони достатньо добре поінформовані, хто офіційно займається в Радивилівському районі цим питанням, і співпрацюють саме з цими людьми.

 13. Марта сказав:

  Ваш сайт друкував звіти про те, на що потрачені добровільні пожертви для нашого війська, друкував заклики робити нові пожертви для армії, передаючи гроші і продукти на конкретні місцеві адреси. Але це не викликало відгуків під замітками, а тут їх бачимо таку кількість. Дуже мені ці розчулені відгуки нагадують ті надумані витримки з листів, які з’являються в саморекламних статтях різних ворожок. Аби тільки народ клюнув

 14. administator сказав:

  Очень много спамеров льющих грязь на этот фонд, это проплаченые боты, надоело читать уже 🙂 интересно кто “заказал” это тёмное дело.

 15. Алексей сказав:

  Мой брат помогает «Небайдужим сердцам», перечисляет деньги, говорит, что планирует съездить в район в опасной зоне вместе с гуманитарной помощью, пошел даже застраховался чтоб взяли с собой.

 16. Вадим сказав:

  Надати свою посильну допомогу Українській армії може кожен з нас!
  Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368», отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України. З питань допомоги учасникам АТО звертайтесь в координаційний штаб підтримки української армії. Телефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер координаційного штабу Стояновська Алла Іванівна.
  Бо якийсь “administator” так розгнуздано починає захищасти нікому не відомий у нас “фонд”, що це тільки посилює підозру в непорядності. Адже замість анонімності треба агітувати відкрито: назвати хоча б повне прізвище, ім’я та по батькові. За нашим законодавством листи без такої повної інформації (а в зверненні “фонду” такої повної інформації нема) розцінюються як анонімки і не підлягають розглядові в державних інституціях. І це вже справа самих людей – вірити чи не вірити не відомим їм і неназваним “благодійникам”. А ось інформація на початку цього відгуку – абсолютно правдива, це можна легко перевірити. І гроші, передані в Радивилівський координаційний штаб, підуть справді на потреби наших земляків, які зараз є в зоні АТО.

 17. Алексей сказав:

  Мой брат помогает «Небайдужим сердцам», перечисляет деньги, говорит, что планирует съездить в район в опасной зоне, вместе с гуманитарной помощью, пошел даже застраховался, чтоб взяли с собой.

 18. Анечка сказав:

  Мне подружки в школе рассказали, что маме их знакомой очень помогла компания «Неравнодушные сердца», им очень много денег на лекарства надо было. Я когда буду зарабатывать, тоже буду людям помогать!

 19. redaktor сказав:

  Схоже, деякі відгуки пишуться за чиєюсь вказівкою, бо їх автори навіть не тратять часу на перегляд попередніх відгуків. Олексій не звернув уваги, що 28 лютого він поставив у відгуки такі ж слова, які розмістив раніше, 26 лютого. Від щирості душевної так не роблять)))

 20. прлп сказав:

  Шахраї з кожним разом знаходять нові схеми виманювання грошей у громадян. Відепер шахраї вирішили представлятися працівниками держструктур.
  Все частіше звертаються громадяни та посадові особи щодо шахрайських дій, пов’язаних з отриманням недостовірної інформації щодо перерахування грошей на рахунок організацій Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
  На жаль, спроби зловмисників заволодіти чужими грошима не припиняються навіть у такий складний час. Шахраї з благодійних фондів Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом придумують нові схеми та легенди, щоб виманити гроші у довірливих громадян.
  Керівникам дзвонять нібито чиновники Міністерства України і наполегливо просять перерахувати значну суму грошей на банківські рахунки благодійних фондів Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом для надання допомоги громадянам у зоні проведення антитерористичної операції.
  Постраждалі обачно звернулися в міліцію, і не дарма. Тому що, як з’ясувалося, ніякі столичні чиновники не дзвонили, це насправді були шахраї з благодійних фондів Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
  Зараз правоохоронцям відомо про такі випадки. Співробітники міліції вживають усіх заходів, щоб знайти зловмисників з благодійних фондів Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
  Суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на здійснення господарської діяльності, дзвонять особи з благодійних фондів Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, які представляються працівниками Міністерств України. Аферисти з благодійних фондів пропонують перерахувати певні кошти на благодійність. Особи, які просили грошей на АТО не мають ніякого відношення до Міністерств України. При виявленні таких випадків просимо інформувати правоохоронні органи.
  Якщо у вас просять грошей … не давайте, тим більше, якщо шахраї представляються міністерськими працівниками.
  Не збирайте і не віддавайте кошти зловмисникам з благодійних фондів Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом. Будьте пильні і зважені. У разі ж виникнення подібних ситуацій і надходження дзвінків від імені керівників державних органів, працівників Міністерств з будь-якими незаконними вимогами прошу вас не сумніватися, а одразу повідомляти про це міліцію.

 21. РДА, Радивилів сказав:

  Спільними зусиллями громадськості, місцевих органів влади, підприємств та приватних підприємців Радивилівського району на Рівненщині продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із Радивилівщини, які захищають територіальну цілісність та незалежність країни.
  За період з 26 лютого по 04 березня 2015 року на благодійний рахунок Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України на потреби української армії надійшло: 2819,00 грн. від колективу Радивилівської райдержадміністрації; 300,00 грн. від Башарівської сільської ради; 500,00 грн. від ФГ «Щедрий врожай» та 100,00 грн. особистих пожертвувань від жительки с.Немирівки Пукас Таїси. Крім того, Башарівська сільрада уже втретє з початку 2015 року доставила продукти харчування на пункт збору гуманітарної допомоги, що розташований за адресою м.Радивилів, вул.Почаївська, 30 (Радивилівський територіальний центр соціального обслуговування).
  Загалом, станом на 04.03.2015 року Координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії зібрано 248712,00. З них 242348,00 грн. витрачено на: придбання 2 монокуляр (окулярів нічного бачення), 40 бронежилетів, 66 пар берців, 78 комплектів військової форми, 52 бушлати, 48 комплектів термобілизни, 3 комплекти наколінників і налокітників «Mil-Tec», 25 балаклав, 12 спальних мішків, 3 надувних матраци, 3 каремати, 15 пар рукавиць, 7 тактичних ліхтариків, 10 плащів/дощовиків, гумові чоботи, 2 бензопили із запасними деталями та мастилом, домкрата на 5 тон, 3 комплектів слюсарних інструментів та запчастин для ремонту військової техніки; матеріальну допомогу сім’ям мобілізованих жителів Радивилівського району; витрати на доставку адресних посилок. Станом на 04 березня на благодійному рахунку Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України залишилось 6364,00 грн.
  За результатами засідання Координаційного штабу від 04 березня залишок коштів на благодійному рахунку Радивилівської районної організації ТСОУ вирішено спрямувати на першочергові потреби учасників АТО із Радивилівщини, про які Координаційному штабу повідомила волонтер Алла Стояновська.
  Крім того, нагадуємо жителям Радивилівщини, що на сьогоднішній день проводиться районна акція «Врятуємо життя нашим солдатам!», в рамках якої планується забезпечити індивідуальними аптечками із індивідуальними перев’язочними пакетами, бандажами, джгутами-турнікетами та кровоспинними і обезболюючими препаратами учасників АТО із Радивилівщини. На закупівлю аптечок за попередніми підрахунками необхідно близько 50 тис. грн. Координаційний штаб просить усіх мешканців району долучитися до акції «Врятуємо життя нашим солдатам!».
  Надати свою посильну допомогу українській армії може кожен з нас! Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368, отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України. Крім того, збір коштів на потреби учасників АТО продовжують громадськість, територіальні громади та приватні підприємці Радивилівщини. Зокрема, у Радивилівському районі розміщені опечатані Радивилівською районною організацією ТСОУ точки збору коштів на індивідуальні аптечки та ліки бійцям із Радивилівщини.
  З питань організації надання допомоги учасникам АТО звертайтесь в Координаційний штаб підтримки української армії. Телефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер Стояновська Алла Іванівна.
  Координаційний штаб.

  В.о. голови адміністрації Іван В’ячеславович Школяр

 22. Володимир сказав:

  Нещодавно написав відгук про діяльність так званого благодійного фонду Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію) і у відповідь отримав цілу купу гнівних, подекуди агресивних відповідей. Хочу одразу ж сказати, що я не проти різного роду благодійництва, але я проти того, щоб під личиною псевдо-благодійництва шахраї отримували капітали за рахунок небайдужих українців. Особливо це стосується часу, коли весь народ згуртувався проти російської військової агресії.
  Добре розумію, що може виникнути справедливе запитання, чому у мене виникають сумніви у істинності роботи нещодавно створеного фонду Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію). Тому вирішив зробити аналіз їх роботи, використовуючи при цьому звітні матеріали, що розміщені на сайті цієї сумнозвісної організації.
  Перш за все відмічу, що від недавна працівники даної фундації, телефонуючи до потенційних благодійників називають себе представниками різного роду міністерств та органів державної і виконавчої влади. Наприклад, до медичних організацій дзвонять із Міністерства здоров’я, говорять жвавенько і переконливо – у найкращих традиціях психологічної техніки навіювання. При цьому використовують як аргумент, що зараз, переславши допомогу ви в майбутньому не будете мати проблем, наприклад, з ліцензуванням. Що це? Шантаж?… Та ж схема використовується і до організацій, підприємств, підприємців та установ інших галузей. Ще одним аргументом звучить вигадана історія про те, що сформована та завантажена у машину благодійна допомога очікує відправки, але у них немає коштів на заправку пальним чи на інші причини. Тому, в терміновому порядку просять надіслати кошти з неприхованою наполегливістю, що одразу насторожує.
  По-друге, уважно придивіться до звітних документів, що розташовані на сайтах фондів Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію). Особливу увагу приділіть печаткам тих, хто отримує допомогу. Наприклад, на одному із документів (акт передачі-прийняття благодійної допомоги) бачимо на печатці назву добровольчого батальйону «Луганськ-1», що, за даними цього документа, належить до ГУМВС Луганської області. А насправді цей батальйон відноситься до ГУМВС Дніпропетровської області. Така ж ситуація з добровольчою ротою патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», яка насправді створена у вересні 2014 р. року в структурі ГУ МВС України в Запорiзькiй області, а не в Луганській. Також, у тих же документах знаходимо ще ряд невідповідностей, зокрема прізвища чи ім’я командирів батальйонів та їх телефонів не співпадають з реальними даними.
  Робимо висновок: хочемо допомогти нашим воїнам – допомагаємо безпосередньо воїнам, а не шахраям.

 23. Саша сказав:

  Почитали відгуки позитивні про так званий благодійний фонд «Небайдужі серця» (Небайдужі серДця відгуки), і одразу ж постає питання: невже пересічні українці настільки наївні та недалекі, щоб повірити у істинність цих висловів.
  Проаналізувавши подібні відгуки з декількох сайтів, зі 100 відсотковою впевненістю можемо стверджувати, що вони пишуться так званими Інтернет-тролями.
  Підозріла однаковість виразів, стилістики, та безліч однакових граматичних та пунктуаційних помилок – тільки підтверджує цю думку. Отже, представники БФ! Небайдужі серДця, намагаються показати позитивну картинку щодо їхньої діяльності, але логіка нам підказує, що чим позитивніше на словах це виглядає, тим сумнівніше їхня діяльність.
  Тим паче, навіть доказова база допомоги (фотошоп-звіти, липові відео, та інші підробки) фейкова, оскільки суми, які там вказані для всеукраїнської організації з таким об’ємом інформаційно-комунікативного поля, це крапля в морі в порівнянні з надходженнями від жертв їхнього шахрайства.
  Облікова інформація про надходження коштів не відображається, а реально отримані кошти ідуть на приватні банківські карткові рахунки.
  В зазначеній організації часто-густо працівники працюють нелегально, про що свідчить активна пошукова діяльність операторів Call-centre, та плинність кадрів.
  Неодноразово про це читаємо у відгуках колишніх працівників. А ще вони говорять про використання досконалої техніки НЛП навіювання та здирництва, спеціально розробленої для телефонного спілкування з потенційними та довірливими клієнтами-благодійниками. Слід згадати горезвісні фонди «Оживи мрію» та «Допоможемо дітям разом», їхнім клоном є БФ «Небайдужі серця» Наша порада тим, хто прагне надати допомогу, в першу чергу перевіряти інформацію.
  Це зробити дуже легко, перетелефонуйте до керівника отримувача допомоги, але номер телефону, чи інші дані, беріть з альтернативних (офіційних) джерел інформації.
  В наш час Інтернет-ресурси сприяють пошуку такої надійної інформації. При цьому будьте обережні, тому що завжди є ризик потрапити на підготовлену чи підставну особу. Краще перевірити двічі, ніж профінансувати шахрая.

 24. Орест сказав:

  Громадський проект «Стоп-шахрай» продовжує моніторинг сумнівної діяльності псевдо-благодійного фонду Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца – клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом).
  Через резонансні відгуки про шахрайство фонду, зараз вони представляються працівниками – чиновниками державних структур і просять допомоги для АТО вже і зараз. Нібито готова машина до відправки в зону АТО, проте невистачає ще коштів для дозакупки берців та пального. І така ситуація у них виникає щоденно…
  Держструктури такими «благодійними» обдзвонами не займається, варто зателефонувати в міністерство чи відомство, і ви про це дізнаєтесь.
  Очевидною є суцільна брехня від «Небайдужих сердець», яку їхні представники розповсюджують мережею Інтернет.
  Цікаво, як щойно створений фонд Небайдужі серДця зміг ощасливити мільйони людей, а у звітах на їхньому сайті можна по пальцях порахувати фейкові акти прийому-передачі допомоги.
  Підробка одразу ж помітна невідповідністю підпорядкування батальйонів Луганськ-1 та Торнадо. Жоден з них не належить Луганському МВС, але на підроблених у Фотошопі печатках горе-благодійники таки «прописали» їх в Луганську.
  Разом з цим в документах БФ Небайдужі серця вказані нереальні мобільні телефони нібито командирів з АТО, які насправді належать підставним особам, що вішають локшину на вуха людям.
  До речі, БФ Небайдужі серця і МБФ Оживи мрію дійсно є клонами, у цьому можна переконатися вивчивши на їхніх сайтах акти прийому-передачі допомоги однаковим силовикам АТО, та світлини, у яких позує один і той же чи то волонтер, чи то чоловік, який взяв потримати мішок з допомогою при розвантаженні з машини.
  Відомо, що БФ Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца – клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом) раніше тримали «на гачку» глухих діток, щоб на них набити кишені. Просили гроші на слухові апарати, вказуючи прізвища діточок, які вже мають ці приладдя, і ця допомога поступала не від «Небайдужих сердець». Тепер за їхніми словами інша кон’юнктура, тому перепрофілювалися заробляти на війні.
  Про заробіток працівників фонду, які до речі працюють нелегально, можна дізнатись на сайтах про роботу, зарплата оператора Call-centre від 4000, соціальний пакет, плюс 10 відсотків від видуреної та отриманої суми.
  Цікавим є пункт у анкеті, яку потрібно заповнити при влаштуванні на роботу, – «Чи готові ви до зустрічі з правоохоронними органами?».
  Допомагайте, але не шахраям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.