Звітний концерт школи-гімназії Радивилова

Сьогодні, 11 травня, в Радивилівському міському будинку культури відбувся звітний концерт Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №1 – гімназія». Про успіхи учнів і педагогів у навчально-виховному процесі розповіла директор навчального закладу А.Фаєвська.

У великій концертній програмі для вщерть заповненого глядацького залу, в якому були в основному батьки та родичі школярів і гімназистів, а також друзі вчителів, виступили учні 1 – 11 класів і їхні наставники.

Цей фоторепортаж представляє окремі фрагменти звіту:

http://photo.i.ua/user/353652/512658/?p=0&r=4592881

Радивилів, школа, гімназія, звіт

Інформація, надана Русланою Мудрик (НВК):

11 травня у міському Будинку культури відбувся святковий концерт Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» «Шкільна родина запрошує…», в якому взяли участь 365 учнів закладу. В НВК до цієї події ставляться з особливим трепетом та любов’ю . Адже це не лише хороша можливість продемонструвати вміння і таланти наших школярів і педагогічного колективу, а й нагода в теплій та дружній атмосфері зібрати разом усю велику шкільну родину. За традицією перед початком свята всіх присутніх привітала директор закладу Фаєвська Алла Василівна . Оскільки зустріч відбувалась незадовго до закінчення навчального року, випала нагода підвести перші підсумки спільної роботи учнівського та педагогічного колективів.

Щороку з листопада по березень у закладі проводиться моніторинг участі вихованців НВК у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, турнірах, конкурсах. Так, за підсумками участі у ІІ (районному) етапі 35 учнів стали переможцями, і заклад здобув першість у районному рейтингу.

За результатами ІІІ (обласного) етапу найкращі результати показали Кондик Соломія, учениця 9 класу, І місце з української мови та літератури;  учениця взяла участь у фінальних випробуваннях у м.Вінниці. Друге місце з української мови та літератури виборола учениця 10 класу Савицька Олена. Треті місця посіли: Мелих Владислав (7кл) з математики, Кошельник Богдана (11кл) з польської мови, Ковальчук Софія (9кл) та Прядун Христина (11кл) – з правознавства; Гурнік Вадим (8кл) та Прядун Христина (11кл) – з інформаційних технологій.

У ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика ІІ місце посіла Чуй Марія (7кл), Гажур Діана (10в) стала переможцем обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка (ІІІ місце).

Команда гімназистів 9 класу у складі Варфалюк Вікторії, Нідзельської Вікторії, Ковальчук Софії, Рудишин Магдалени, Поган Марії виборола ІІІ місце в обласному етапі турніру юних журналістів.

Переможцем обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» стала учениця 8 класу Щербатюк Дарина (ІІ місце).

Не менш результативною є й участь вихованців НВК у позашкільних заходах. Щедрий ужинок складають 25 перемог районного рівня, 6 – обласного, 5 – Всеукраїнського та 2 – Міжнародного.

На найвищі сходинки учнівського Олімпу піднялися Савицька Олена за ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства серед учнів 8-11 класів (м.Київ) та команда НВК за участь у фінальних транскордонних змаганнях «Разом збережемо культурну спадщину» (Республіка Білорусь). Нідзельська Вікторія виборола першість у Всеукраїнському конкурсі-захисті есе «Творчість – основа розвитку духовного потенціалу людини (м.Київ).

Та найцікавіший освітній проект 2017-2018н.р. всеукраїнського рівня  – фінал конкурсу «Відкривай Україну». Команда у складі 15 чоловік впродовж тижня працювала з найкращими фасилітаторами України: відвідали майстер-клас фіналіста конкурсу Global Teacher Prize Ukraine-2017 Владислава Качура, найбільший інновацій парк ІТ-технологій ЮНІТ-СІТІ, найсучасніший і найграндіозніший  урок української літератури «Ідентифікація».

Поряд з учнівськими досягненнями керівник відмітила творчих вчителів, які завдяки професіоналізму, високій педагогічній майстерності, напрацьованій системі роботи з обдарованими дітьми підготували найбільшу кількість переможців: Ксьондзик Р.К., Семенюк Л.І., Пороховнік І.М., Ярмусь Г.Б., Добридника О.М., Пасічник О.Б., Пилипюк Н.В., Мудрик Р.І., Воронко І.П., Карпала Н.Я.

Директор подякувала батькам учнів закладу за розуміння, підтримку,  постійну допомогу у реалізації загальношкільних проектів і, зокрема, за підготовку до концерту.   Святкову програму відкрив хор учнів 1-4 класів, які виконали веселі дитячі пісні «Капітошка» та «Дівчата і хлоп’ята» (кер.Шарун А.Ю.) . Свої співочі таланти присутнім продемонстрували учасники ансамблів 2-А,3-А та 8-Г класів(« Вередливе кошеня», « Школа – весела сім’я», «На Україні»). Майстерність виконання показали також танцювальні групи вчителів та учнів під керівництвом вчителя хореографії Фещук І.Д. : «А у клубі були танці», «Бедрик» (2-А), «Вальс» у виконанні учнів 10-В та 8-Г класів, «Ми – українці» (5-6 кл.), «Чунга-чанга» (3-4 кл.), «Викрутаси» (6-А), «Рок-н-рол»(7-В), «Не питай (9-В)». Неперевершеними були виступи солістів – переможців загальношкільного фестивалю учнівської творчості в номінації «Вокалісти» Іллящук Антоніни, Собчука Тимофія, Кіщун Діани. Чудовим був дует Мороз Наталії і Іллящук Антоніни з піснею «Лелеча доля». Патріотичний блок концерту був присвячений вшануванню пам»яті героїв, загиблих в АТО, та воїнів, які сьогодні захищають цілісність та незалежність України на Сході. Пісенні композиції «Плакала калина» у виконанні ансамблю вчителів «Плеяди» та «Повертайся, солдате», яку проникливо виконала Діана Кіщун, нікого не залишили байдужими. Повчальною та патріотичною була інсценізація уривка твору видатного чеського письменника Карела Чапека «Мати» (1938р.)  у виконанні вчителів закладу Ничипорук М.С., Коханця В.А., Чоловічка А.С., Коханця В.А., Карпала Н.Я., Добридника О.М. та Хмель В.Б..  Перед глядачами розгорнулася гостра драматична історія однієї сім’ї: у сутичці з тубільцями «за короля, вітчизну і честь» загинув батько; старший син Ондра вмирає від жовтої лихоманки, рятуючи від епідемії тих, з ким колись бився його батько; Іржі розбився, намагаючись поставити рекорд висоти на своєму літаку; Петро і Корнель гинуть у громадянській війні. Саме проти війни, цього запланованого вбивства людей, постає Мати: для неї найважливішим є життя у його недоторканості. Але коли Мати чує по радіо заклик рятувати батьківщину, вона вимикає його і намагається переконати Тоні, що це його не стосується. Та боротьба почуттів у серці Матері завершується, коли вона чує по тому ж радіо: «Слухайте, слухайте, слухайте! Ми звертаємось до всього світу! Слухайте, люди! Ворожі льотчики скинули бомби на сільську школу. Дітей, що вибігли зі школи і намагалися врятуватись, обстріляно з кулеметів. Вісімдесят дітей поранено. Дев’ятнадцять убито. Тридцять вісім пропало безвісти». І тоді Мати дає синові в руки гвинтівку і говорить тільки одне слово: «Іди!». Педагоги, які виконували головні ролі у виставі, майстерно їх зіграли і змогли донести до глядача всю глибину та ідею твору, яка є актуальною і в наш час.

Завершився концерт виступом хору учнів 5-11 класів, які виконали пісню «Я бажаю вам миру», та фінальним виходом усіх учасників святкового концерту.

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.